11 października 2006

Dam pracę

Trójmiasto / Programista PHP. Modyfikację mechanizmu do zarządzania sposobem płatności i dostawy
Zlecę modyfikację mechanizmu do zarządzania sposobem płatności i dostawy towarów w sklepie internetowym CH 3Shop.pl. Zadanie: Szukam programisty, który zmodyfikuje obecny mechanizm naliczania kosztów dostawy. Obecnie mechanizm nie uwzględnia kosztów związanych z wybranym sposobem płatności. Modyfikacja ma polegać na dodaniu możliwości zdefiniowania kosztu
Kraków / Wdrozeniowiec - KSIEGOWAWY ds RACHUBY PLAC
Producent oprogramowania poszukuje specjalisty d/s wdrozen systemu "Kadry - Place" Wymagania: - praktyka zawodowa na identycznym stanowisku ( administrowanie siecia lub serwis kas fiskalnych nie ma z tym NIC wspolnego ) LUB - praktyka zawodowa w rachubie plac min sredniej wielkosci przedsiebiorstwa
PROGRAMISTA
Firma DASOFT SA poszukuje kandydatów do biura w Katowicach na stanowisko: PROGRAMISTA Wymagania:  Znajomością programowania obiektowego  Biegłą znajomością C#, Delphi  Znajomością SQL  Znajomością ASP  Znajomością XML Dodatkowymi atutami będą:  znajomość C, C++
Kraków / Programista C#
Producent oprogramowania poszukuje PROGRAMISTY C# Wymagania: . znajomosc technologii .NET, C#, SQL . umiejetnosc programowania obiektowego . umiejetnosc pracy zespolowej . solidnosc i terminowosc realizowanych prac . znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym czytanie dokumentacji . wysoka kultura osobista
Specjalista ds. Obslugi Klienta w Sekcji Customer Care Dzialu Back Office
BillBird S.A. - spólka nalezaca do grupy GTech zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Obslugi Klienta w Sekcji Customer Care Dzialu Back Office Miejsce pracy: siedziba BillBird S.A., Kraków Forma zatrudnienia: umowa o prace na zastepstwo, umowa o prace Wynagrodzenie: do negocjacji Do obowiazków osoby zatrudnionej na tym stanowisku bedzie
Przepisywanie tekstow - zdalna
Szukam osoby do przepisywania i przerabiania tekstow. Chodzi o cykliczne przegladanie wskazanych stron www. Na podstawie kilku kryteriow trzeba wyszukac teksty, lekko je zredagowac i wyslac na wskazany przeze mnie adres mailowy. Prace raczej nalezy traktowac jako dorywcza / dodatkowa. Stala wspolpraca.
ZLECENIE DLA TOKARZY (AUTOMAT)
Potrzebuje bardzo pilnie zlecić wykonanie na tokarce automatycznej 3 małych detali po ok. 2800 szt. Jeżeli posiadasz tokarkę automatyczną i chcesz zarobic ok 60-70 tys. zł w przeciągu kilku dni to prosze o kontakt. tel. 0601-78-23-62
[W-wa] Instalator systemów alarmowych (i nie tylko)
Zadania: Wykonywanie okablowań i montaż systemów alarmowych i innych instalacji elektronicznych (praca w grupie). Praca na zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia. Wymagania: Nie karany, wiek do 28 lat. Uregulowany stosunek do służby wojskowej. Miejsce zamieszkania Warszawa (i okolice) - najchętniej prawa strona .
Kraków / obsługa konferencji
Witam, Szukam osoby z Krakowa do pracy przy obsłudze konferencji i sprzętu audio/video. Praca ma charakter zadaniowy, czasem trzeba popracować dłużej, czasem jest kilka dni wolnych. Wymagania: - garnitur - prawo jazdy kat. B - pełna dyspozycyjność - przynajmniej komunikatywny angielski Praca na umowę - zlecenie na okres 1 lub 2 miesięcy z możliwością
STRONY WWW - PROJEKTY GRAFIKA _ FAKTURA VAT
FIRMA NETTEAM S.C. wykona po cenach promocyjnych zdalnie projekt strony www. Koszt wykonia w zależności od sposobu wykonania i złożoności strony. Wystawiamy faktury VAT. kontak ischm...@poczta.onet.pl
Warszawa - płatny staż
Firma szkoleniowa-doradcza poszukuje studentów ostatnich lat (4,5 rok studiów do odbycia płatnego stażu. Szukamy osób kreatywnych i energicznych, Cenimy również zaangażowanie i samodzielność. Chętnie widzielibyśmy absolwentów studiów humanistycznych (posiadający ogólną wiedzę o świecie), osoby otwarte dużych zdolnościach
Gosposia wroclaw
pilnie szukam gosposi - pani do opieki nad 10letnia dziewczynka plus podstawowe prace domowe. prosze o kontakt 71 - 341 79 63
Iformatykom - prowadzenie wykładów (¦ródmie¶cie)
Pilnie Zatrudni na Umow o Dzieo informatykw na prowadzenie zaj kurs komputerowy - program Access
Biegle znajacych Photoshopa (wszędzie)
Wydawnictwo Software pilnie potrzebuje osob do nagrywania krotkich filmikow instruktazowych w programie Camtasia(b.prosty) i znajacych Photoshopa.
potrzebny nie drogi dobry informatyk (praga poł)
mam do naprawy komputer nalezy go sformatowac a potem wszystko zainstalowac od poczatku potrzebna mi osoba znajaca sie na rzeczy prosze o kontakt mailowy pozdrawiam
Operator Dtp / Grafik Kreatywny (Reguły)
Jeste 8230 -Energiczny -Dyspozycyjny -Peen zapau -Lubisz wyzwania Poszukujesz 8230 -pracy w stabilnej rozwijajcej si firmie -moliwoci dalszego rozwoju zawodowego -atrakcyjnego wynagrodzenia -pracy na cay etat Idealny kandydat powinien wykaza si 8230 -znajomoci technik Dtp -umiejtnoci obsugi programw takich jak Adobe Photoshop Adobe Ilustrator Corel Draw Adobe InDesign QuarkXPress Flash -znajomoci technik fotografowania i obrbki zdj -zmysem estetycznym i plastycznym -kreatywnym podejciem do projektw -komunikatywnoci W przypadku osb ktre realizoway zadania za pomoc powyszych programw i mog si nimi pochwali prosimy o przesanie portfolio. Prosimy o dopisanie nastpujcej klauzuli Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbdnych dla realizacji procesu rekrutacji