21 marca 2007

Praca - wyselekcjonowane ogłoszenia

Oferta pracy - KONSULTANT/-KA AVON / Menadzer
KONSULTANT/-KA AVON / Menadzer Miejsce pracy: walbrzych i okolice Pracodawca: avon
Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- MARKETINGOWY
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- MARKETINGOWY Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa Pracodawca: -
Grafik Zlecenie - Projekt strony internetowej i-dotcom.pl
Firma I-Dotcom poszukuje grafika do zaprojektowanie nowej wersji szaty graficznej websitu [link] W ramch projektu wchodzi wykonanie projektu grafiki w formacie Photoshop PSD. Zainteresowanych grafikow prosimy o przeslanie portfolio oraz wyceny projektu na adres marketing(at)i-dotcom.pl
[Zdalna] Programista PHP i MySQL
Mała zagraniczna firma potrzebuje doświadczonego programistę PHP/ MySQL. Idealny kandydat posiada bogate doświadczenie (nie jest to pozycja dla początkujących!) w PHP/MySQL oraz czystym kodowaniu stron używając HTML, CSS, XHTML itd. Znajomość JavaScript oraz AJAX mile widziana. Wymagana wysoka dyscyplina oraz staranność.
Warszawa / Specjalista od rozwiązań bazodanowych
Opis stanowiska: Optymalizacja baz danych w celu zwiększenia wydajności Projektowanie relacyjnych baz danych: Oracle, MySQL Programowanie interfejsów do baz danych. Wymagania: ? Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, elektroniki ? Znajomość środowiska baz danych MS SQL-serwer, ORACLE
Wrocław / Programista
Krajowe Centrum Wierzytelności ULTIMO, którego inwestorem jest Advent International - jest liderem w branży zarządzania wierzytelnościami masowymi. Nieustanny rozwój firmy i wzrost jej pozycji na rynku przyczynia się do rozwoju ponad 450 pracowników. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
[programista php] Kraków/zdalnie
Agencja Interaktywna Blue Paprica w związku z rozwojem firmy poszukuje programistów (najchętniej z okolic Krakowa). Wymagania: -stały dostęp do Internetu, -bardzo dobra znajomość PHP (PHP4/5), XHTML, JavaScript, CSS, -umiejętność programowania obiektowego, -znajomość technologii / bibliotek związanych z PHP (Smarty, PEAR),
Zdalna / Wrocław / Dzieło - rachunek / Analiza rynku programów
Spółdzielnia Mieszkaniowa zleci wykonanie analizy rynku programów na platformę PC do obsługi biura z elementami workflow i crm. W analizie należy uwzględnić istniejący gotowe produkty (wraz z możliwościami ich adaptacji) ze szczególnym uwzględnieniem systemów oferowanych przez Microsoft oraz możliwość adaptacji systemu z grupy
Kraków (ewentualnie cała Polska) - Przedstawiciel Handlowy
Studio projektowe zatrudni lub zleci osobie szukanie zleceń poligraficznych. - projektowanie graficzne - przygotowanie pod druk (offset, roto, flexo) - druk offsetowy Wiecej info na: pegazzz malpiszon pegazzz kropa pl
Specjalista informatyk / Łódź
Centrum Informatyki jednego z największych Banków w Polsce poszukuje kandydatów do pracy (na umowę o pracę; pełen etat) w Łodzi, w Wydziale Techniczno-Serwisowym na stanowisko: Specjalista informatyk PODSTAWOWE ZADANIA . Eksploatacja i zapewnienie właściwego funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej i informatycznej
[Olsztyn] Programista PHP / MySQL
[PH0307] Programista PHP / MySQL Wymagania: bardzo dobra znajomość PHP (PHP4/5), HTML, XHTML, CSS; bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL i PostgreSQL); umiejętność programowania obiektowego; znajomość DHTML/JavaScript; znajomość XML; doświadczenie przy projektowaniu i budowie aplikacji internetowych
ePR operator - praca
Agencja reklamowa poszukuje osób z rozeznaniem w nowych technologiach, doskonale poruszających się w środowisku Internetu, do pracy przy ciekawych projektach sieciowych. Mile widziani nieszablonowo myślący studenci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą PR, chcą się uczyć i łatwo przychodzi im
Informatyka do spółki (Nowy Dwór Mazowiecki)
Studenta informatyki. Nowy Dwr Mazowiecki. Tylko powane oferty. Cv i List Motywacyjny przesya na adres ab008066@sferia.net
konsultant Crm (Nr ref.:Kcrm/Mp03/Wro) (Wrocław)
Dla naszego klienta- firmy dziaajcej w brany konsultingowej poszukujemy osb na stanowisko konsultant Crm Zakres obowizkw -Prowadzenie wdroe Microsoft Dynamics Crm (analizy przedwdroeniowe szkolenia konsultacje dostosowanie .Net i/lub Reporting Services) -Aktywne wspieranie dziau handlowego w procesie sprzeday -Wsparcie powdroeniowe Wymagania -Ok. 2 lata dowiadczenia we wdroeniach systemw Crm -Dowiadczenie w programowaniu w oparciu o platform .Net oraz Reporting Services -Znajomo C# lub Visual Basic.Net oraz podstaw inynierii oprogramowania -Zaangaowanie i kompetencja -Dobra znajomo jzyka angielskiego Zainteresowane osoby prosimy o przesyanie Cv i listu motywacyjnego ze zgod na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczonym numerem referencyjnym na adres cv.ri@pl.randstad.com
Flash developer (Żerań)
Wymagania - Dobra znajomo ActionScript 2.0 - umiejtno tworzenia animacji Flash w rodowisku Macromedia Flash 8 - znajomo zasad programowania obiektowego - znajomo zagadnie zwizanych z Www (Xml Html Css) - otwarty umys umiejtno szybkiego przyswajania nowej wiedzy - dyspozycyjno min. 25 godzin tygodniowo Mile Widziane - znajomo Php - znajomo Javy - wyczucie graficzne - znajomo ActionScript 3.0 - wiksza dyspozycyjno Oferujemy - wynagrodzenie adekwatne do umiejtnoci - prac w dynamicznie rozwijajcej si firmie w przyjaznej atmosferze - prac z ciekawymi ludmi - moliwo zdobycia dowiadczenia w wielu ciekawych projektach take zagranicznych - dostp do nowoczesnych narzdzi i technologii multimedialnych - moliwo poszerzania swojej wiedzy zwizanej z multimediami (i nie tylko) - elastyczny plan pracy
Szukam Programisty (Warszawa Żoliborz)
(Php / PostgreSQL / Xhtml / Xml / Xslt / Css / Ajax / Js) Starla Design Sp. z o.o. tworzy rozwizania oparte na technologiach internetowych od prostych serwisw internetowych po rozbudowane serwisy zarzdzane systemami Cms. Szukamy osoby na stanowisko programista Php Zakres obowizkw rozwj funkcjonalnoci i optymalizacja Cms (Admin.Starla) tworzenie i rozwijanie rozwiza dla nowych i istniejcych projektw Wymagania zdolno analitycznego mylenia i kreatywnego rozwizywania problemw bardzo dobra praktyczna znajomo tworzenia stron Www zgodnych ze standardami (Xhtml / Xml / Xslt / Css) przynajmniej rok dowiadczenia w programowaniu w Php bardzo dobra znajomo JavaScript dobra znajomo PostgreSQL znajomo programowania obiektowego (Js / Php) znajomo angielskiego umoliwiajca zrozumienie i tworzenie dokumentacji umiejtno pracy samodzielnej oraz w grupie Mile widziane praktyka w tworzeniu rozwiza bazujcych na Ajax dowiadczenie w tworzeniu serwisw o duej odwiedzalnoci umiejtno korzystania z sy stemu kontroli wersji (Svn) Oferujemy