08 listopada 2011

Praca - wyselekcjonowane ogłoszenia

Administrator Systemów Informatycznych / Warszawa / Etat
Administrator Systemów Informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
- Administrowanie grupą serwerów i stacji roboczych Windows - Administrowanie kontrolerami domeny i serwerami pocztowymi - Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa - Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz
Sprzedawca Części Ciężarowych
Naszym klientem jest dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Firma oferuje części zamienne większości europejskich dostawców oraz części zamienne własnej marki. Firma posiada również największą sieć dystrybucji oraz prowadzi największą w kraju sieć niezależnych warsztatów. Aktualnie dla naszego klienta, w
Brygadzista grupy spawaczy, praca w Szczecinie
Dla naszego Klienta - duńskiej firmy wchodzącej w tym miesiącu na rynek szczeciński - poszukujemy *brygadzisty grupy spawaczy*, z dobrą znajomością języka angielskiego i doświadczeniem w zawodzie spawacza (minimum 10 lat) i nadzorze.
Oprócz umowy o pracę firma oferuje również bogaty pakiet socjalny min.