20 września 2013

Praca - wyselekcjonowane ogłoszenia

Programista C/C++
Zakres obowiązków: Projektowanie i implementacja oprogramowania w C i C++ dla komponentów systemów Video On Demand i IPTV Rozwijanie dystrybucji embedded Linux na procesorach ARM, MIPS, PowerPC Projektowanie i implementacja aplikacji na dekoderach telewizyjnych Wymagania: Ukończone studia o profilu informatycznym na renomowanej uczelni
Oferta pracy - REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY Miejsce pracy: polska poludniowa Pracodawca: interimax
Oferta pracy - Inwentaryzacja 13.10.2013/ Prace pomocnicze 23.09-13.10.2013 WROCLAW
Inwentaryzacja 13.10.2013/ Prace pomocnicze 23.09-13.10.2013 WROCLAW Miejsce pracy: dolnoslaskie/Wroclaw Pracodawca: Interimax Sp. z o.o. s.k.a.
Oferta pracy - Inwentaryzacja 16.10.2013/ Prace pomocnicze 1.10-16.10.2013 OPOLE
Inwentaryzacja 16.10.2013/ Prace pomocnicze 1.10-16.10.2013 OPOLE Miejsce pracy: Opole Pracodawca: Interimax Sp. z o.o. s.k.a.
Oferta pracy - Inwentaryzacja 20.10.2013/ Prace pomocnicze 07.10-20.10.2013 KLODZKO
Inwentaryzacja 20.10.2013/ Prace pomocnicze 07.10-20.10.2013 KLODZKO Miejsce pracy: Klodzko Pracodawca: Interimax Sp. z o.o. s.k.a.
Oferta pracy - Inwentaryzacja 27.10.2013/ Prace pomocnicze 10.10-27.10.2013 SWIDNICA
Inwentaryzacja 27.10.2013/ Prace pomocnicze 10.10-27.10.2013 SWIDNICA Miejsce pracy: Swidnica Pracodawca: Interimax Sp. z o.o. s.k.a.