04 października 2011

Praca - wyselekcjonowane ogłoszenia

Projektant - Programista Java (Poznań) Nr ref. 333J/10/2011
Naszym Klientem jest producent kompletnych rozwiązań informatycznych dla branży energetycznej, przemysłowej, logistycznej oraz transportu publicznego. Firma dostarcza i integruje oprogramowanie klasy ERP, MRP, MES, SCADA, WMS i TMS. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Projektant - Programista C++ (Poznań) Nr ref. 414/10/2011
Konsultant-programista SAP/ABAP
PROGRAMISTA SAP/ABAP
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Zakres obowiązków obejmuje: - rozwiązywanie problemów klientów wewnętrznych związanych z systemem SAP, - dokumentowanie aplikacji i rozwiązań, - uczestniczenie i prowadzenie projektów dt. SAP.
Poszukujemy osób które: - mają minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Head of Operations Management Center (Germany)
For our Client -- a global mobile interaction service provider, we are looking for an enthusiastic Candidate for the following position: *Head of Operations Management Center*
Requirements: - Universtiy degree with IT-focus. - Experience in 1st and 2nd line support in international business
Project Manager - PHP (Poznań) Nr ref. 461/10/2011
Naszym Klientem jest poznańska firma z branży IT, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań interaktywnych oraz IT dla wielu znanych agencji reklamowych w Polsce i na świecie. Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych, w tym również mobilnych m.in. na Androidy, iPody, iPady.
Projektant - Programista C++ (Wrocław) Nr ref. 458/10/2011
Naszym Klientem jest światowy koncern teleinformatyczny. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kogo poszukujemy? Jeśli: - Masz doświadczenie w programowaniu w języku C++ - Masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym