28 października 2011

Praca - wyselekcjonowane ogłoszenia

Oferta pracy - POKOJOWA/POKOJOWY
POKOJOWA/POKOJOWY Miejsce pracy: Poznan Pracodawca: Interimax sp. z o.o.
Oferta pracy - Samodzielna Ksiegowa i Pomoc Ksiegowa
Samodzielna Ksiegowa i Pomoc Ksiegowa Miejsce pracy: Mazowieckie / Warszawa Pracodawca: biuro rachunkowe
Senior SQL Developer
Senior SQL Developer (miejsce pracy: Łódź) Nr. ref LDZ/BC/DBD-03
Do zadań osoby na stanowisku Starszy Programista SQL należeć będzie projektowanie oraz implementacja relacyjnych baz danych oraz hurtowni danych, a także tworzenie procesów ETL zgodnie z wymaganiami klienta.
Przy realizacji projektów, osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie
Starszy Tester Oprogramowania
Do obowiązków osoby na stanowisku Starszy Tester Oprogramowania należeć będzie tworzenie przypadków i scenariuszy testowych, planowanie testów, testowanie systemów produkowanych przez firmę, automatyzacja testów oraz raportowanie wyników testów. Dodatkowo do obowiązków należeć będzie ścisła współpraca z programistami i
Senior ETL Developer
(miejsce pracy: Łódź)
Nr. Ref. LDZ/BC/IL-03
Do zadań osoby Starszy programista procesów ETL należeć będzie udział w projektach związanych z hurtowniami danych w zakresie projektowania oraz implementacji procesów ETL zgodnie z wymaganiami klienta.
Application Support Engineer
Application Support Engineer (miejsce pracy: Łódź)
Nr. ref: LDZ/S/AMS
Do zadań osoby na stanowisku Application Support Engineer należeć będzie: administrowanie, wsparcie użytkowników aplikacji, monitorowanie i wykrywanie błędów oraz ich korekta. Bardzo ważna będzie zarówno umiejętność kooperacji w zespole jak i samodzielnego
Projektant - Programista C++
Naszym Klientem jest niemiecki koncern informatyczny firma PSI. Koncern PSI dostarcza i integruje, w oparciu o własne produkty, kompletne rozwiązania informatyczne dla energetyki (sieci elektroenergetyczne oraz rurociągi gazowe i paliwowe), produkcji (branża metalowa, motoryzacyjna i budowy maszyn), logistyki oraz
Projektant - Programista Java
Java Developer - Gliwice/Warszawa
GONG (dawniej click5) jest agencją kreatywną działającą na polskim rynku od 2001 roku. Tworzymy nowoczesne, często nieszablonowe i innowacyjne projekty dla największych polskich i zagranicznych marek, takich jak: ECCO, Tymbark, PKN Orlen, SCOTT USA, T-Mobile (dawniej ERA, Polska Telefonia Cyfrowa), Unilever. Nasze prace były nagradzane
Programista Web GUI / www.jcommerce.pl / Warszawa
Programista Web GUI
Opis stanowiska:
* programowanie interface'u użytkownika * miejce pracy: Warszawa * wyjazdy służbowe do Lizbony - średnio 1-2 tygodnie w miesiącu
Wymagania:
* co najmniej roczne doświadczenie w pracy z ExtJS lub jQuery i Web GUI JavaScript * znajomość ExtJS, JQuery, JavaScript, REST, Linux
Programista Java / www.jcommerce.pl / Warszawa
Programista Java (min. 5 lat doświadczenia)
* realizacja projektów opartych o technologię Java * miejce pracy: Warszawa * wyjazdy służbowe - średnio 1 tydzień w miesiącu
Wymagania:
* co najmniej pięcioletnie doświadczenie z Spring, OSGI, REST,
Senior Oracle BPEL developer / www.jcommerce.pl / Warszawa
For our client we are looking for Senior Oracle BPEL developer.
Position Description:
* Support the architect/product owner in the requirement & specification phase, in customer specific integration * Design, develop, deploy and maintain software modules/components according to the specification
Developer .NET/Silverlight
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Developera .NET Silverlight należeć będzie projektowanie oraz implementacja rozwiązań technologicznych oraz interfejsów użytkownika zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, testowanie jednostkowe oraz dokumentacja wykonanej pracy.
Manager Sprzedaży na rynek niemiecki
Naszym klientem jest firma należąca do międzynarodowej grupy świadczącej usługi w zakresie kontroli jakości. Firma oferuje audyty, inspekcje oraz testy i doradztwo w zakresie szerokiej gamy produktów konsumpcyjnych i dóbr użytkowych. Oferta firmy skierowana jest do niemieckich importerów towarów i surowców z Chin i Indii, a audyty i
PHP Senior Developer
Naszym Klientem jest poznańska firma z branży IT, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań interaktywnych oraz IT dla wielu znanych agencji reklamowych w Polsce i na świecie. Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych, w tym również mobilnych m.in. na Androidy, iPody, iPady.
Junior Application Support Engineer
W związku z nowymi projektami Rule Financial poszukuje kadydata/ kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Do zadań osoby na stanowisku Junior Application Support Engineer należeć będzie: administrowanie, wsparcie użytkowników aplikacji,